ΞΙΦΑΣΚΙΑ – Συμμετοχή στους φιλικούς αγώνες με την επωνυμία «Sabre Cup»

Την Κυριακή 1 Δεκεμβρίου 2019 ο Σύλλογος μας θα συμμετέχει με 26 Αθλητές, 9 Αθλήτριες και 10 Αθλητές – αθλήτριες στην κατηγορία Ανάπτυξης στους φιλικούς αγώνες στο όπλο της Σπάθης στην κατηγορία Παμπαίδων – Παγκορασίδων και Ανάπτυξης με την επωνυμία «Sabre Cup» που συνδιοργανώνουν ο Γυμναστικός Σύλλογος Αρτέμιδος «Αρκτεία» και ο Αθλητικός Σύλλογος των Εκπαιδευτηρίων Κωστέα-Γείτονα.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο κλειστό γυμναστήριο του «Αθλητικού & Πολιτιστικού Κέντρου Νέας Μάκρης» στην Νέα Μάκρη Ανατολικής Αττικής. (ΧΑΡΤΗΣ)

Ώρα έναρξης των αγώνων:

09:00 για τα αγόρια της κατηγορίας Α΄, Β΄ & Γ΄

12:30 για τα αγόρια και κορίτσια της κατηγορίας Ε΄

15:00 για τα κορίτσια της κατηγορίας Α΄, Β΄ & Γ΄

οι αθλητές οφείλουν να είναι στο χώρο διεξαγωγής των αγώνων 30 με 45 λεπτά (30’με 45’) ποιο νωρίς από την έναρξη των αγώνων.

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

Από 01/01/2007 έως 31/12/2008 (Παμπαίδες) Α΄ κατηγορία

Αβραμίδης Αριστοτέλης, Εξάρχου Σπυρίδων, Οικονόμου Αλέξανδρος, Παπαδόπουλος Αλέξανδρος, Περγάμαλης Νικόλαος – Άγγελος, Σκορδίλης Ιωάννης, Σκούντζος Ηρακλής και ο Τετράδης Λουκάς.

Από 01/01/2009 έως 31/12/2010 (Παμπαίδες) Β΄ κατηγορία

Ανάγνου Αλέξανδρος, Ζένι Αντριάνο, Κουμπάρος Μιχάλης, Μακρίδης Γιώργος, Ντίβης Άγγελος και ο Προίσκος Γεώργιος – Παρασκευάς

Από 01/01/2011 έως 31/12/2012 (Παμπαίδες) Γ΄ κατηγορία

Αβραμίδης Ιωάννης, Καλόθετος Παναγιώτης, Μαντάς Πέτρος, Νέστωρας Ανδρέας, Παναγίδης Μάριος, Παναγίδης Έκτορας, Παπαδόπουλος Αλέξανδρος – Μάριος, Πατσός Ιάσωνας, Πουλιάσης Αραχωβίτης Μάριος, Ρόπουλος Ηλίας, Σκιαδάς Στέφανος και ο Χαντζόπουλος Οδυσσέας

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

Από 01/01/2007 έως 31/12/2008 (Παγκορασίδες) Α΄ κατηγορία

Κουρούση Άννα – Καλλιόπη, Στεφάνου Αθανασία και η Φωτιάδη Δανάη – Γεωργία.

Από 01/01/2009 έως 31/12/2010  (Παγκορασίδες) Β΄ κατηγορία

Γκέκα Ευανθία – Αριάδνη, Παπαδοπούλου Παναγιώτα και η Χαροπούλου Ευαγγελία.

Από 01/01/2011 έως 31/12/2012 (Παγκορασίδες) Γ΄ κατηγορία

Μακρίδη Στεφανία Νοταρά Κωνσταντίνα και η Πετροπούλου Χρυσούλα.

ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

Από 01/01/2013 έως 31/12/2014 (Παμπαίδων – Παγκορασίδων Ε΄ κατηγορία)

Βασιλόπουλος Ιάσονας – Δημήτρης, Θεοχαράτος Ιωάννης – Γιώργος, Λειβαδίτης Γιώργος, Λειβαδίτης Χρήστος, Μαρκάκης Βασίλης, Μπράμος Παναγιώτης, Νοταράς Σταυρός, Ντίβης Ιάσονας, Τρυφωνόπουλος Θοδωρής Τρυφωνόπουλος Νικόλαος.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *